دوره جامع فن بیان VIP شامل چهار ماژول آموزشی کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است:

دوره جامع صداسازی و پرورش صدا

دوره جامع فن بیان (سطح متوسط)

دوره جامع فن بیان (سطح پیشرفته)

مربی خصوصی به مدت یکصد روز

 

دو هدیه اختصاصی برای شرکت کنندگان دوره

🎁 مجموعه کامل یکصد واژه کاربردی (جلد ۱ تا ۵) به ارزش ۹۹۰,۰۰۰ تومان

🎁 مجموعه کامل ۱۰ کتاب دیجیتال به ارزش ۳۹۰,۰۰۰ تومان

 

مدت زمان آموزش‌ها چقدر است؟

شما در دوره جامع فن بیان VIP مجموعاً ۱۰۰۰ دقیقه (۱۷ ساعت) آموزش کاربردی و تمرین محور می‌بینید! برنامه زمانی آموزش‌ها به ترتیب زیر خواهد بود:

⌛آموزش جامع صداسازی و پرورش صدا: ۱ ساعت و ۵۵ دقیقه

⌛آموزش جامع فن بیان (سطح متوسط): ۶ ساعت و ۳۰ دقیقه

⌛آموزش جامع فن بیان (سطح پیشرفته): ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه

 

🎵 ما به صورت ناخودآگاه تحت تاثیر صدای زیبای افراد خوش صدا قرار می‌گیریم 🎵

📖سرفصل‌های آموزش جامع صداسازی و پرورش صدا

رسیدن به صدای زیبا و جذاب

همه ما در زندگی حداقل با یک نفر مواجه شده‌ایم که صدای زیبایی دارد و از صحبت کردن با وی و شنیدن آهنگ صدایش لذت برده‌ایم. یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های فن بیان رسیدن به صدای زیبا و پرطنین و گوش‌نواز است.

روش‌های گرم کردن صدا

گرم کردن صدا در بین تمرینات پرورش صدا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای اینکه بتوانیم ساعت‌های طولانی بدون خستگی صحبت کنیم باید حنجره و تارهای صوتی را گرم کنیم. این موضوع باعث می‌شود در طول روز صدایی شفاف و واضح داشته باشید.

صحبت کردن از دیافراگم

صحبت کردن از دیافراگم یکی از عوامل مهم در داشتن فن بیان قوی است و به شما کمک می‌کند تا صدای شفاف و پرانرژی و بدون لرزش داشته باشید.

تمرینات تخصصی قبل از سخنرانی

اگر مدرس یا سخنران هستید، تمرین‌هایی را به شما خواهیم گفت تا حنجره و تارهای صوتی شما به بالاترین سطح آمادگی برسد و بتوانید چندین ساعت با صدای رسا و قوی در سمینارها و جلسات صحبت کنید.

رفع صدای مونوتون و یکنواخت

احتمالا در دانشگاه و محیط کار کسانی را دیده‌اید که سطح علمی بالایی دارند اما هیچ‌کس حاضر نیست بیشتر از چند دقیقه پای صحبت‌های او بنشیند! اغلب این افراد با لحن صدای یکنواخت و ثابت حرف می‌زنند.

تکنیک‌های پیشرفته افزایش برد صدا

اگر از شما خواسته شود در جایی سخنرانی کنید، صدای شما باید بدون اینکه وضوح و دقت خود را از دست بدهد و بیش از حد بلند شود تمام سالن را پوشش دهد. 

اصول بهداشت و مراقبت از صدا

در یک جلسه آموزشی کامل به شما خواهیم گفت با رعایت چه مواردی می‌توانید یک حنجره سالم و در نتیجه صدایی ورزیده و استوار داشته باشید. رعایت نکات این فصل برای هر فرد صداپیشه ضروری است.

تقویت رزونانس صدا

تمرین‌های تخصصی به شما خواهیم گفت تا رزونانس صدا را فعال کنید و صدایی گرم و پرطنین داشته باشید.

برنامه تخصصی ۴۹ روزه تنفس دیافراگمی

برنامه جامع ۷۰ روزه صداسازی و پرورش صدا

📖سرفصل‌های آموزش جامع فن بیان (سطح متوسط)

ترس و استرس صحبت کردن در جمع

آیا وقتی می‌‌خواهید در جمع حرف بزنید یا سخنرانی کنید، ترس و استرس تمام وجود شما را فرا می‌گیرد؟ بیشتر ما از قرار گرفتن در این موقعیت طفره می‌رویم و فرصت‌های طلایی را از دست می‌دهیم! در این فصل مهم نکته‌ها و راهکارهایی را آموزش می‌بینید تا برای همیشه بر این ترس غلبه کنید و به عنوان یک انسان قوی و رهبر و پرنفوذ در جمع‌ها دیده شوید.

ساخت یک صدای جادویی ویژه فن بیان

در تمام کارگاه‌ها و سمینارها به این موضوع اشاره می‌کنم که صدا ستون اصلی فن بیان است و شما برای داشتن فن بیان قوی حتماً باید صدایتان را پرورش دهید. هیچ‌کس به صدای ضعیف و لرزان و بدون انرژی بها نمی‌دهد و گفته‌ها را جدی نمی‌گیرد. این جلسه کاملاً عملی و کاربردیست و مهم‌ترین تمرین‌ها برای داشتن یک صدای قوی و رسا را انجام می‌دهید.

افزایش عزت نفس و احساس ارزشمندی

بهبود عزت نفس از مولفه‌های بسیار مهم داشتن فن بیان قوی محسوب می‌شود. درصد زیادی از مشکلات فن بیان نظیر سکوت بیش از حد در جمع، عدم بیان نظرات شخصی، استرس و اضطراب شدید حرف زدن با دیگران، لرزش صدا، زبان بدن ضعیف و انرژی کلامی پایین ارتباط مستقیم با عزت نفس دارد.

گام‌های موثر در تقویت اعتمادبه‌نفس

می‌توان گفت که آرزوی مشترک تمام انسان‌ها داشتن اعتمادبه‌نفس قوی است. شما بدون داشتن اعتمادبه‌نفس بالا هر حرفی که بزنید و هر کاری که انجام دهید به دل مخاطب نمی‌نشیند! تقویت اعتمادبه‌نفس یک فصل بسیار مهم در آموزش فن بیان است و هر آنچه را که لازم است در مورد این موضوع بدانید، در این فصل به شما خواهیم گفت.

هنر آشناشدن با آدم‌های جدید و پرنفوذ

شما حتی اگر متخصص‌ترین و زبده‌ترین فرد در حیطه کاری خودتان باشید اما نتوانید با انسان‌ها ارتباط موثر برقرار کنید، هیچ‌وقت نمی‌توانید به موفقیت‌های بزرگ در زندگی برسید. این جمله صرفاً یک شعار نیست و احتمالاً این موضوع را بارها در محل کار دیده‌اید که انسان‌های با روابط عمومی قوی چقدر سریع رشد می‌کنند! در این فصل در مورد موضوع درون‌گرایی و برون‌گرایی نیز صحبت می‌شود و تمام نکات ریز و درشت را آموزش می‌بینید.

پنج فرمول طلایی ارتباط موثر

فرقی نمی‌کند میزان مهارت ارتباط موثر شما چقدر است، در این فصل پنج فرمول طلایی برقراری ارتباط با انسان‌ها را آموزش می‌بینید و نکته‌هایی به شما گفته خواهد شد که شک ندارم تغییر و تحول بزرگ در ارتباطات شما ایجاد می‌کند.

📖سرفصل‌های آموزش جامع فن بیان (سطح پیشرفته)

اصول یادگیری و آموختن

در این جلسه در مورد یک موضوع بسیار مهم صحبت می‌کنیم:

«چرا یادگیری یک مهارت را نیمه‌کاره رها می‌کنیم؟»

این فصل را ببینید تا بتوانید از این دوره آموزشی نتیجه دلخواه بگیرید.

تکنیک‌های جذابیت کلامی

شاید بارها دیده باشید که یک فرد چهره معمولی دارد، اما با کلام خود آدم‌ها را شیفته و مجذوب خود می‌کند و حس خوب و مثبت به آن‌ها می‌دهد. در واقع جذاب صحبت کردن این فرد به خاطر چهره این فرد نیست، بلکه رازی فراتر از جذابیت ظاهری پشت این جذابیت کلامی وجود دارد. در این جلسه تکنیک‌های جذابیت کلامی را به شما خواهیم گفت.

قوی‌ترین روش‌های متقاعدسازی افراد

اگر می‌خواهیم محصول یا خدماتمان را به صورت حرفه‌ای ارائه دهیم، باید به هنر متقاعدسازی مسلط شویم. شما جهت موفقیت و پیشرفت شغلی و افزایش میزان فروش قطعاً به این مهارت نیاز دارید. پس از دیدن این جلسه دیدگاه شما نسبت به استفاده هوشمندانه از واژه‌ها تغییر خواهد کرد!

رشد ۱۰ برابری هوش کلامی

حاضرجوابی و داشتن یک ذهن قوی برای اظهارنظر و دادن پاسخ سریع یک مهارت و توانایی فوق‌العاده است که در بحث‌ها و گفتگوها و جواب دادن به سوالات سخت نتیجه را کاملاً به نفع شما تغییر می‌دهد. در این فصل روی تقویت هوش کلامی شما متمرکز خواهیم شد.

فرمول داستان‌ سرایی جذاب و تاثیرگذار

داستان سرایی یکی از مهم‌ترین بخش‌های آموزش فن بیان و سخنرانی است. برترین سخنوران جهان همیشه از ابزار روایت داستان و خاطرات برای درگیر کردن احساسات مخاطب و ارتباط با وی استفاده می‌کنند.

فنون بداهه‌گویی

اگر می‌خواهید جزو افرادی باشید که بتوانید در جلسات کاری و دورهمی‌ها سریع و فی‌البداهه در مورد موضوعات و مسائل مختلف صحبت کنید، این جلسه آموزشی برای شما در نظر گرفته شده است.

زبان بدن سخنران

استفاده هوشمندانه از زبان بدن نفوذ و تاثیرگذاری کلام شما را چند برابر می‌کند. درصد زیادی از حس اطمینان، قدرت و اعتمادبه‌نفس را از طریق زبان بدن به شنونده انتقال می‌دهید. به دلیل اهمیت این موضوع یک جلسه کامل را به آموزش مهم‌ترین نکات آن اختصاص داده‌ایم.

رشد انفجاری گنجینه واژگان

یکی از دلایل بسیار مهم که خیلی‌ها نمی‌توانند سلیس و روان صحبت کنند ضعیف بودن دایره لغات است. در این فصل علاوه بر یادگیری کاربردی‌ترین روش‌های افزایش دایره واژگان، تکنیک‌های مهم هیپنوتیزم کلامی و فرمول‌های جادویی سخنوری را هم آموزش خواهیم دید. شما در پایان این جلسه از مطالبی که آموخته‌اید شگفت زده خواهید شد. قول می‌دهیم!

👲تهیه دوره پرستیژ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

 • اگر احساس می‌کنید ضعف شما در فن بیان مانع پیشرفت شغلی شما شده است
 • اگر به عنوان یک درون‌گرا در مهارت‌های ارتباطی احساس ضعف می‌کنید
 • اگر نمی‌توانید در جلسات کاری مهم صحبت کنید
 • اگر دوست دارید صدای زیبا و خوش طنین داشته باشید
 • اگر قادر به متقاعدکردن دوستان و آشنایان خود نیستید
 • اگر از اظهارنظر در جمع و دورهمی واهمه دارید
 • اگر در صدا و بیان شما اقتدار و استواری لازم وجود ندارد
 • اگر می‌خواهید در اینستاگرام تولید محتوا کنید
 • اگر در بیان آنچه در ذهن دارید ناتوان هستید
 • اگر دایره واژگان محدود دارید و همیشه حرف کم می‌آورید
 • اگر احساس می‌کنید فن بیان می‌تواند باعث افزایش اعتبار و جایگاه اجتماعی شما شود
 • اگر موقع حرف زدن واژه‌ها را فراموش می‌کنید و تمرکز لازم را ندارید
 • اگر از صحبت کردن با افراد مهم نظر رئیس‌ و استاد دانشگاه دچار استرس می‌شوید
 • اگر در هنگام جلسه دفاع پایان نامه و ارائه کنفرانس دچار ترس و لرزش صدا می‌شوید

این دوره ارزشمند را با شش ماه ضمانت طلایی دریافت می‌کنید!

این دوره ضمانت طلایی شش ماهه دارد. جهت آسودگی خاطر شما عزیزان ما متعهد می‌شویم که اگر شش ماه تمام مطالب این دوره را اجرا کردید و به نتیجه نرسیدید تمام مبلغ دوره به شما عودت داده می‌‌شود، بنابراین شما هیچ‌گونه ریسکی نمی‌کنید. این یک دوره بی‌نظیر در کشور است و ما صددرصد مطمئن هستیم با انجام تمرین‌ها به نتیجه دلخواه می‌رسید.

پاسخ سوالات متداول شما در مورد دوره جامع پرستیژ 

جلسات آموزشی چگونه برگزار می‌شود؟

تمام جلسات از قبل ضبط شده است و شما می‌توانید هر زمان که بخواهید آموزش‌ها را مشاهده کنید و طبق برنامه تمرین‌ها را انجام دهید. قابل ذکر است که دسترسی به فایل‌ها مادام‌العمر است.

آیا این دوره پشتیبان دارد؟

شما به مدت سه ماه مربی خصوصی دارید و به تمام سوال‌های شما پاسخ خواهد داد.

مدت زمان فیلم دوره چقدر است؟

شما در این دوره مجموعا ۱۰۰۰ دقیقه (۱۷ ساعت) آموزش کاربردی و تمرین محور می‌بینید.

امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

پرداخت دوره به صورت نقدی است و امکان پرداخت اقساطی ندارد.

این دوره ضمانت بازگشت وجه دارد؟

بله این دوره ضمانت طلایی شش ماهه دارد. در همین صفحه می‌توانید شرایط ضمانت‌نامه را مطالعه بفرمایید.

آیا این دوره به صورت غیرحضوری اثربخش هست؟

برای ما بسیار اهمیت دارد که شما از این دوره آموزشی کاملاً نتیجه بگیرید و یک تغییر و تحول بزرگ را در زندگی خود احساس کنید، به همین دلیل یک مربی خصوصی در تمام طول دوره همراه شماست و راهنمایی‌تان می‌کند، هر روز تمرین‌ها را نقد می‌کند و به شما بازخورد دقیق و کارشناسی می‌دهد. علاوه بر این فیلم دوره به گونه‌ای ارائه شده که از لحاظ محتوا و اسلایدها هیچ تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و می‌توانیم ادعا کنیم انگار اصلاً در دوره حضوری شرکت کردید! کافیست به روش تدریس و برنامه دقیق ارائه شده اعتماد کنید و در انجام تمرینات متعهد باشید، به شما تضمین می‌دهیم که خوشحال و متفاوت از گذشته این دوره را به پایان خواهید رساند.